Kontakt via email

I tilfælde af konkrete spørgsmål til den enkelte dyrlæge eller veterinærsygeplejerske kan nedenstående e-mails anvendes. Hvis det drejer sig om almene spørgsmål eller forespørgsler, da anvend venligst kontaktformularen under fanen "kontakt os".

Dyrlæger

Claus Bundgaard Nielsen : claus.bundgaard@anicura.dk
Nanna Enemark : nanna.enemark@anicura.dk
Lars Langerhuus : lars.langerhuus@anicura.dk

Steen Engermann : steen.engermann@anicura.dk

Lasse Hørlyck : lasse.hoerlyck@anicura.dk

Rune Enghoff Petersen : rune.enghoff@anicura.dk

Elin Durhuus : elin.durhuus@anicura.dk

Ulrik Bech :ulrik.bech@anicura.dk

Cecilie Jacobsen : cecilie.jacobsen@anicura.dk

 

Veterinærsygeplejersker

Lene Holme Møller-Madsen : lene.holme@anicura.dk
Malene Petersen : malene.petersen@anicura.dk
Maria Munk Nielsen : maria.munk@anicura.dk
Tine Mahon : tine.mahon@anicura.dk
Trine Bager Thøgersen : trine.bager@anicura.dk
Wigga Würtz : wigga.wurtz@anicura.dk

Cilia Merch : cilia.merch@anicura.dk

Louise Brockelmann : louise.brockelmann@anicura.dk

Line Mailund : line.mailund@anicura.dk

 

Aarhus Dyrehospital

aarhus@anicura.dk